הפקת וידאו קליפ מקצועית - נלווה אתכם משלב הרעיון דרך ההפקה, הביצוע, ועד המוצר המוגמר. 

 

ווידאו קליפ איכותי ומקצועי על-ידי מיטב אנשי המקצוע.
הקליפ יכול להתרחש באולפן ההקלטות המקצועי והייחודי שלנו או בכל לוקיישן אחר שתבחרו ממגוון המקומות הקרובים - בסביבת הקיבוץ יש פינות קסם יפיפייות ושקטות.
באולפנים שלנו ביגור תוכלו להפיק קליפ, לכל מטרה, ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר יחד עם צוות צלמים, במאים ועורכים מקצועיים. מהפקת קליפ לסינגל החדש שלכם, הפקת דמו למטרות שיווקיות ועד להפקת שיר לכל ארוע. 

 

וידאו קליפ מקצועי לצרכים שונים 


אם החלטתם שאתם רוצים לקדם את העסק שלכם, כדאי שתשקלו גם להפיק עבורו וידאו קליפ, כי עם וידאו קליפ מקצועי תוכלו לשווק את העסק בצורה טובה יותר. זה לא משנה אם בסופו של דבר השימוש שתעשו בוידאו יהיה לצורכי פרסום אתר האינטרנט או שאתם רוצים שיהיה לכם וידאו קליפ כדי שתוכלו להציג אותו בכל מיני תערוכות, כי בכל מקרה חשוב ביותר להשקיע בנושא הזה. אומנם זה נכון שאתם יכולים לעשות היום וידאו לבד, אך האמת היא, שיש הבדל בין האיכות שאליה אתם יכולים להגיע בעזרת המצלמה של הטלפון הנייד שלכם ובין האיכות שאנחנו נוכל ליצור עבורכם.

 

קליפ במתנה לאדם שאתם אוהבים


במידה ומה שאתם רוצים זה להפיק קליפ לאדם שאתם אוהבים, בין אם זה לרגל החתונה שלו ובין אם זה לכבוד כל אירוע אחר, אין סיבה שתעשו את זה לבד. אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי של הפקת כל וידאו קליפ שתרצו, כך שאם מדובר על מתנה מרגשת נשמח לתת לכם את השירות שלנו. בצורה כזאת הקליפ שתכינו לאדם שאתם רוצים לשמח ייראה מאוד מקצועי ולא חובבני, ואין ספק שזו יכולה להיות מזכרת לשנים רבות.

 

צילומי הקליפ


יש לנו אולפן מקצועי ביותר שבו נוכל לצלם את הקליפ שלכם ולערוך אותו. הקליפ יכול להתרחש באולפן ההקלטות או בכל לוקיישן אחר שתבחרו ממגוון המקומות הקרובים - הר הכרמל, הבריכה של קיבוץ יגור, סביבת הקיבוץ היפהפה ועתיקות אושה - כולם עומדים לרשותכם.


אומנם זה נכון שאפשר לעשות היום וידאו לבד, אך יש הבדל גדול בין האיכות שאליה אתם יכולים להגיע בעזרת המצלמה של הטלפון הנייד ובין האיכות והמושלמות שאנחנו נוכל ליצור עבורכם.
לדוגמאות היכנסו לעמוד גוגל פלוס שלנו!

 


 

1 (1) 1 (8) 1 (10) 1 (6) 1 (9) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (7)