הפקה מוזיקלית


אנחנו מתמחים בהפקות מוזיקליות מכל סוג ולכל מטרה.

משלב הלחן והעיבוד ועד לליטוש המיקס הסופי, בהתאמה לסגנון המוסיקלי שלך, בין אם מדובר בהפקת סינגל מקצועי, הפקת סינגל לרדיו או הפקת אלבום חדש.

מי שחולם להיות זמר, לשחרר סינגל לרדיו או לעשות הפקה מוזיקלית לשיר שהוא כתב לא באמת יוכל לחכות הרבה להגשמת החלום, ובצדק. עם זאת, ולמרות שאולי ישבת בבית וכתבת את השיר שתמיד רצית, בוודאי יש לך דילמה וקושי לגבי השאלה איך הופכים את כל העניין הזה להפקה של ממש. האמת היא, שכדי להפיק שיר בצורה מקצועית צריך:

מקום שיש בו אקוסטיקה שמתאימה לכך
ציוד טכנולוגי מתאים ומתקדם
ידע רב ולא מעט ניסיון
לכן ברור מדוע אתה צריך עזרה לגבי כל מה שקשור לצעד הבא שתרצו לעשות כדי להפוך את החלום למציאות, ואנחנו אנשי המקצוע שיוכלו לעזור לך בכך! את האולפן שלנו "MUSE" הקמנו כבר בשנת 2004 בקיבוץ יגור ואנחנו הכתובת הכי טובה שיש לך אם אתה רוצה להגשים חלום ולהפיק את השיר שלך בצורה מקצועית. מעבר לכך שמחכים לך אצלנו אנשי מקצוע עם הרבה ניסיון וידע, אנחנו גם נעשה הכול כדי שתיהנה מהחוויה עצמה, כי מהניסיון שלנו הפקת מוזיקלית עדיף לעשות באווירה טובה.

 

הפקה מוזיקלית עושים עם המומחים

אנחנו מתמחים בהפקות מוזיקליות מכל סוג ולכל מטרה, כך שבין אם אתה רוצה להפיק שיר לבר מצווה של אח שלך ובין אם אתה חולם על סינגל משלך, כדאי לך תחילה לפנות אלינו. אנחנו יכולים לעזור לך כבר משלב הלחן והעיבוד ועד לליטוש המיקס הסופי, בהתאמה לסגנון המוסיקלי שלך, בין אם מדובר בהפקת סינגל מקצועי, הפקת סינגל לרדיו או הפקת אלבום חדש.

 

אולפן עם ציוד הפקה ברמה גבוהה


האולפן כולל ציוד הקלטה מהמתקדמים ביותר בארץ שמביא איתו תוצאות המתאימות לשימוש מקצועי, ציוד שמתאים להקלטת כל סוגי כלי הנגינה. האולפן מצויד בכלי נגינה שונים וחדר אקוסטי מבודד כך שבסופו של דבר נגיע לרמה גבוהה שעובדת במדיות השונות- רדיו, טלוויזיה ועוד.

יש בידינו הכלים ליצור יחד איתך את ההפקה שדמיינת. הצוות שלנו משמש כמלחינים, כותבים, מפיקים ועורכים מוסיקליים, מנהלי הפקה וכמובן טכנאי סאונד מקצועיים. כל זה בהתאמה לסגנונות השונים. הכול כדי שתוכלו להפיק את השיר המושלם, באווירה ביתית ונעימה ועם הרבה מוזה.

 

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7) 1 (8) 1 (9)